فروش میوه خشک
خانه / میوه خشک بسته بندی / قیمت عمده میوه خشک بسته بندی

قیمت عمده میوه خشک بسته بندی

میوه های خشک بسته بندی در وزن های مختلف و بسته بندی شکیل تر، برای خرید آسان مشتریان تولید شده و با قیمت مناسب به سراسر ایران عرضه می شوند و از طرفی هم فروش میوه خشک بصورت بسته بندی شده، از استقبال بیشتری نسبت به فله ای آن ها برخوردار است.
میوه خشک از تنقلات سالمی است که بهترین و سالم ترین جایگزین برای چیپس و پفکی است که امروزه بیشتر کودکان روزانه از آن ها مصرف می کنند و از طرفی هم چون هضم چیپس و پفک تقریبا 20 ساعت طول می کشد و تمام اعضای بدن درگیر هضم این تنقلات ناسالم و مضر شده و کودک در طول روز دیگر اشتها چندانی برای خوردن غذا و دیگر خوراکی های موردنیاز روزانه بدن ندارد.
میوه های خشک علاوه بر سالم بودن، تمام ویتامین ها و فواید دیگر میوه های تازه را نیز شامل میشوند که میتوان با عادت دادن فرزندان و اعضای خانواده، تغذیه ای سالم را در خانواده بوجود آورد.
میوه های خشک ایرانی و خارجی همان فواید میوه های تازه را دارند فقط برای اینکه هر میوه ای مختص هر فصلی است میتوان با خشک نمودن آن ها، در دیگر فصول سال نیز از فواید آن ها بی بهره نماند و همیشه از همه میوه ها مصرف نمود.
میوه های خشک بسته بندی شده شامل اکثر میوه هاست و بسیار تمیز و بهداشتی بوده و با قیمت مناسب و بصورت عمده در این مرکز به فروش می رسد.

جهت خريد و فروش اين محصول با ما در ارتباط باشيد:
خانم کشت پور
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: iran.driedfruit.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش عمده میوه خشک بسته بندی ویژه مدارس

مرکز پخش عمده انواع میوه خشک ایرانی و استوایی، اقدام به عرضه میتسقم انواع میوه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام